Pátek 2. 6. 2023 2. 6.

 • Pravidla čtenářských soutěží uveřejněných v týdeníku 5plus2

  Zasílání odpovědí:

  Své správné odpovědi zasílejte na vyhraj@5plus2.cz ve tvaru JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ADRESA, TELEFON, SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ (A, B nebo C) a do předmětu e-mailu vždy napište slovo, které je uvedeno ve vizuálu soutěže. Každý soutěžící může zaslat maximálně jeden odpovědní e-mail z jedné e-mailové adresy.

  Správná odpověď:

  Za správnou odpověď bude považován ten e-mail, který bude obsahovat všechny náležitosti uvedené výše a bude obsahovat správnou odpověď na soutěžní otázku. Způsob stanovení výherce, viz níže.

  Způsob stanovení výherců:

  Soutěže pro deset výherců

  vyhrává správná odpověď, která bude doručena jako 5., 10., 15., 20., 25., 30., 35., 40., 45. a 50. v pořadí mezi správnými a kompletními odpověďmi.

  Soutěže pro pět výherců

  vyhrává správná odpověď, která bude doručena jako 5., 10., 15., 20. a 25 v pořadí mezi správnými a kompletními odpověďmi.

  Soutěže pro tři výherce

  vyhrává správná odpověď, která bude doručena jako 5., 15. a 25 v pořadí mezi správnými a kompletními odpověďmi.

  Soutěže pro dva výherce

  vyhrává správná odpověď, která bude doručena jako 10. a 20. v pořadí mezi správnými a kompletními odpověďmi.

  Soutěže pro jednoho výherce

  vyhrává správná odpověď, která bude doručena jako 25. v pořadí mezi správnými a kompletními odpověďmi.

  Zasílání cen

  Každý výherce bude informován o výhře a formě vyzvednutí výhry prostřednictvím e-mailu do tří pracovních dnů od konce soutěže.

  Výhry ze soutěží, které vychází v pražském a středočeském vydání týdeníku 5plus2, budou k dispozici na recepci MAFRA, a.s., Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00 vždy v uvedeném časovém rozmezí.

  Výhry ostatních vydání týdeníku 5plus2 budou výhercům zasílány poštou.

  Zasláním odpovědi do soutěže souhlasí účastník s poskytnutím svých osobních údajů pro marketingové účely společnosti MAFRA, a.s. se sídlem AMC, K. Engliše 519/11, 150 00, Praha 5.